Rasoklė

Interviu radijo stočiai FM99

Liepos 3 d., 2016

Klausytis interviu >>

Lietuviška pieva yra stebuklinga, sako žoleles puikiai pažįstanti, renkanti ir su jomis gyvenanti Rasa Subačienė  arba tiesiog Rasoklė „Vienos stebuklingos žolelės nėra, jos visos stebuklingos“.

Jos vaikystė prabėgo nuostabiame vienkiemyje, gamtos glėbyje. Mama perdavė savo patirtį ir žolelių pažinimą.Paskui buvo miesto periodas, o vėliau vėl paviliojo gamta. Šiandien ji daug laiko su savo 3 dukrelėm praleidžia pievose. Renka, mokosi ir bando suprasti.

Paklausta, kaip žmogus jaustis laimingu, pajusti gyvenimą sako: „Mums reikia išsivalyti nuo civilizacijos triukšmo, kurio mes turime labai daug.  Mums tikrai nereikia kasdien eiti į parduotuvę,  jungti televizorių, sėsti  į automobilį. Tuomet viskas po truputėlį valosi ir taip mes galime išvalyti triukšmo filtrą“. 

Rasoklė pastebi,  kad pirmiausia reikia išmokti mylėti save, bet čia taip pat nėra stebuklingos žolelės.  Su meile sau, ateina noras dalintis. beje, jio pastebi, kad visus žingsnius turi žengti pas žmogus, ir jei jau dabar norite kažką pakeisti, ženkite tą mažą pirmą žingsnelį, nes anot pašnekovės, jei sakai, kad neturi laiko, tai reiškia, jog neturi noro. Ir jokio pasiteisinimo nėra.


Į sąrašą