Rasoklė

Praktinis seminaras „Pavasarinės žolelės ir fermentacija“

Balandžio 28 d., 2018

Gegužės 19-20 dienomis, sodyboje „Slėnyje“, Neries regioniniame parke prie Karmazinų piliakalnio.

Jeigu kas pamiršo ar mūsų dar nepažįsta, trumpai prisistatome. 

Rasa (Rasoklė) seminaruose moko pažinti žolynus ir naudoti juos grožiui, sveikatinimui, fermentuoja arbatas, verda sirupus ir daro hidroliatus, jos pagrindinė darbo vieta – pievos, su ja rinksite žoleles ir gėleles, o paskui iš jų gaminsite įvairias priemones sveikatai.
Ieva (Slėnyje) surinktas žoleles neša tiesiai į virtuvę ir čia gimsta skaniausi patiekalai. Su ja mokysitės apie laukinius valgomus augalus ir kaip juos skaniai pagaminti. Taip pat per šias dienas praeisite visą fermentacijos kursą – kaip kepti duoną su savo raugu, gaminti žolelių giras, raugti pieno produktus ir daržoves. Mokymasis vyksta visą laiką – vaikštant, valgant, ilsintis, o gal net miegant.

Pavasarinių seminarų metu su Rasa keliaudami po apylinkes stebėsite bundančius augalus, galėsite juos paragauti, susipažinti ir sužinoti apie jų panaudojimo galimybes organizmo atsigavimui po žiemos. Distiliuosite augalų vandenį (hidroliatą) odos gaivinimui ir drėkinimui, virsite žolelių sirupą, fermentuosite pirmųjų lapelių arbatą. 
Su Ieva mokysitės duonos su raugu kepimo pagrindų, fermentuotų gėrimų iš pavasarinių žolelių gamybos (natūralios giros ir gydomasis midus). Rauginsite daržoves ir pavasarines žoleles ir sužinosite kaip pasidaryti raugintų pieno produktų – rūgpienio, jogurto, kefyro ir iš jų gaminti sūrelius su laukiniais žalumynais. Taip pat sužinosite apie laukines mieles ir apie rauginimo „grybus“ - kombučią, vandens ir pieno kefyrus.

Seminaro pradžia šeštadienį 9 valandą, sodyboje Slėnyje (Neries regioniniame parke, prie Karmazinų piliakalnio). Renkamės, pusryčiaujame, aptariame programą kuri priklausys nuo oro sąlygų ir einame dirbti. Pabaiga sekmadienį, apie 16 valandą – papietaujame, valgome tortą ir išsidalijame dviejų dienų darbo vaisius – hidroliatus, sirupus, arbatas, raugus, kombučias, užraugtas daržoves.

Seminaro kaina 120 eurų žmogui.
Į ją įskaičiuota nakvynė, maitinimas, visos priemonės ir pasigaminti produktai, lauktuvės.
Gyvensite šiltuose dviviečiuose kambariuose, yra patalynė, rankšluosčiai, dušas 2-3 kambariams bendras.

Maitinimas šeštadienį 3 kartus (pusryčiai, pietūs, vakarienė), sekmadienį 2 kartus (pusryčiai ir pietūs). Yra galimybė atvažiuoti penktadienį vakare, kad šeštadienį nereikėtų blaškytis.

Seminarų metu galėsite įsigyti Rasoklės produktų su 15 proc. nuolaida (sirupų, aliejų, hidroliatų, arbatų, esencijų) ir Ievos knygą su autografu ir leidėjo kainomis „Natūralus rauginimas“

Registracija* į seminarą el.paštu ieva@slenyje.lt , pasiteirauti galite tel. 861519638. 
*Registracija patvirtinama tik sumokėjus mokestį.
Mokestis grąžinamas perspėjus prieš 2 savaites, pusė sumos – savaitę iki renginio.
Daugiau informacijos apie mokomus dalykus ir gyvenimo sąlygas rasite mūsų svetainėse www.slenyje.lt ir www.rasokle.lt


Į sąrašą